Nawet tekstura Współczesne zestawy do jadalni Odporne na zarysowania bez magnetyzacji

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: hebei China
Nazwa handlowa: baiyinuo
Minimalne zamówienie: 10
Cena: Can be discussed in detail
Szczegóły pakowania: zgodnie z potrzebami klienta
Czas dostawy: 5-15 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T
Możliwość Supply: 1000 zestawów miesięcznie
Kolor: Orzech głęboki Materiał na stół: Stół biurkowy z twardego granitu rama stołu dąb
tekstury: Nawet tekstura Waga stołu: 64 kg
Liczba krzeseł do jadalni: 4 Materiał na krzesło do jadalni: Skóra + kwadratowa żelazna rura
Waga krzesła do jadalni: 25,4 kg Funkcja: Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in
High Light:

faux marble dinette sets

,

marble top dining table

Drewno kauczukowe ma dobre właściwości z litego drewna, gumowy zestaw stolików ma piękną fakturę, a nawet fakturę

Opis:

Odporność marmuru na wysoką temperaturę jest bardzo dobra. W środowisku o stosunkowo wysokiej temperaturze w kuchni nie będzie miało na to żadnego wpływu, a marmur nie boi się wody. Ogólne plamy zostaną zetarte ręcznikiem, a poważnym plusem detergentu. Marmur jest skałą metamorficzną utworzoną przez pierwotną skałę w skorupie ziemskiej poprzez wysoką temperaturę i wysokie ciśnienie w skorupie ziemskiej. Jego wygląd jest wspaniały i wykwintny, tekstura jest wyraźna i delikatna, i często jest używany do robienia wszelkiego rodzaju mebli i rzemiosła artystycznego. Nie jest łatwo ulegać deformacji, ma wysoką twardość, jest odporny na zarysowania i stosowany. Długa żywotność, brak magnetyzacji itp.

Rozmiar tabeli 130 * 80 cm
Waga stołu 64 kg
Materiał na stół Stół biurkowy z twardego granitu rama stołu dąb
kolor Orzech głęboki
Liczba tabel 2)
objętość paczki 0,2 kwadratu
Waga krzesła do jadalni 25,4 kg
Materiał na krzesło do jadalni Skóra + żelazna rura
FAQ

P: Ile będzie koszt wysyłki i czas?
Odp .: Zależy to od ilości zakupionych towarów i sposobu wysyłki drogą morską lub powietrzną oraz od portu docelowego. Będziemy wdzięczni, jeśli powiesz nam o swoim miejscu docelowym i zamówionych przedmiotach.

P: Kiedy mogę uzyskać cenę?
Odp .: Zazwyczaj wyceniamy w ciągu 6 godzin od otrzymania zapytania. Jeśli jesteś bardzo pilny, aby uzyskać cenę, zadzwoń do nas lub powiedz nam w e-mailu, abyśmy w pierwszej kolejności odpowiedzieli na twoje zapytanie.

P: Jak działa Twoja fabryka w zakresie kontroli jakości?
Odp .: Nasze kontrole jakości obejmą kontrolę jakości każdego procesu produkcyjnego. Szczegółowe zdjęcia produkcyjne i kontrolne produktów zostaną przesłane w trakcie procesu produkcyjnego. Gwarantujemy, że każdy produkt musi zostać w 100% sprawdzony w celu potwierdzenia przed dostawą. Możesz również przyjść do naszej fabryki, aby dokonać inspekcji przed wysyłką. Kiedy będziesz zadowolony z produktu i dokonasz płatności, wówczas dokonamy wysyłki.

P: Jaka jest cena próbki?
Odp .: Nasi pracownicy działu sprzedaży i wsparcia technicznego są dostępni, aby pomóc Ci w wyborze odpowiednich produktów dla twoich rynków, a także dostarczyć próbki naszych produktów do oceny. Tak więc opłata za próbkę będzie dwa razy większa niż cena jednostkowa FOB, a kupujący będzie stać na opłatę kurierską. Absolutnie zwrócimy opłaty za przeładowaną próbkę, jeśli złożysz u nas zamówienie bliskie.

P: Czy udzielasz rabatu?
Odp .: Z pewnością zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc Ci uzyskać je w najlepszej cenie i jednocześnie dobrej obsłudze.

Szczegóły kontaktu